Edbak TRV100

Wózek do ekranów

  1. Home
  2. /
  3. Edbak TRV100

TRV100

TRV100

Wózek do ekranów TRV100 zaprojektowany oraz wykonany w całości w Europie, łączy w sobie najważniejsze cechy pożądane przez użytkowników: wygoda, nowoczesny design, mobilność oraz łatwość montażu.

Dzięki zastosowaniu aluminiowych profili cała konstrukcja nabrała lekkości i zgrabnego wyglądu, nie tracąc przy tym na stabilności.

System organizacji przewodów wpuszczonych w profil sprawia, że wózek wygląda stylowo i nie zaburza harmonii eleganckiego wnętrza. Wózek posiada zabezpieczenia przed wypięciem monitora. Mobilna konstrukcja pozwala na ustawianie ekranu w dowolnym miejscu oraz szybką zmianę położenia.

Standardowo kółka są wyposażone w blokady, które dają pewność, że wózek zostanie w tym miejscu, w którym chcemy. Uniwersalne mocowanie VESA oraz łatwy sposób montażu ekranu sprawia, że system jest przyjazny dla każdego użytkownika i pozwala skrócić czas instalacji do niezbędnego minimum. Możliwość pochylenia oraz zmiana wysokości pozwala na idealne dopasowanie monitora do potrzeb odbiorcy. Wózek może być wzbogacony o półkę na dekoder i kamerę. Wszystkie komponenty konstrukcji zostały zaprojektowane i wykonane przez zespół specjalistów w fabryce Edbak, w Polsce, dzięki czemu produkt spełnia wszystkie europejskie standardy.

Specyfikacja

Kategoria
Wózki do ekranów Linia Premium
Podłączenie:1 x Rj45
1 x USB-A 2.0, 1 x USB-C
Gniazda mikrofonowe
Zasilanie Power over Ethernet
Grupa produktuWózki i standy
KolorCzarny
Gwarancja5-letnia ograniczona
Minimalny rozmiar ekranu
42″
Maksymalny rozmiar ekranu75″
Maksymalne obciążenie70 kg
Mocowanie VESA100×100 do 600×400