Zestaw do wideokonferencji

Zoom/Microsoft Teams

Zawierają wszystkie niezbędne elementy do przeprowadzenia spotkań online oraz hybrydowo. Proponowane zestawy zostały przygotowane dla średnich sal.

 

  1. Home
  2. /
  3. zestaw do wideokonferencji średnia...

USB BYOD Meeting Kit

Zestaw konferencyjny BYOD (Bring Your Own Device) jest dedykowany do średnich sal konferencyjnych (12 osób). To gotowe, kompletne narzędzie do pracy typu plug-and-play, które podłączamy do swojego laptopa za pomocą jednego kabla USB. Rozwiązanie USB BYOD pomagają zespołom pracować gdziekolwiek i jakkolwiek chcą, zapewniając lepsze wrażenia z hybrydowych spotkań. 

Yealink UVC84-BYOD

Yealink UVC84 BYOD

Zestaw konferencyjny Yealink UVC84-BYOD jest dedykowany do średnich i dużych pomieszczeń z kamerą UVC84 4K, urządzeniami audio i skrzynką BYOD do kompletnych spotkań z dowolnymi platformami.

Yealink UVC40-BYOD Meeting Kit

Yealink UVC40-BYOD

Zestaw składa się z wideobaru UVC40 oraz urządzenia BYOD, które umożliwiają prowadzenie spotkań z wykorzystaniem dowolnych platform UC

Logitech Rally Bar Mini

Logitech Rally Bar Mini

Kinowa jakość i płynność obrazu wideo w małych i średnich pomieszczeniach jest zapewniana przez system z podwójną kamerą mający funkcję zoomu optycznego i wizjer AI.

Microsoft Teams Rooms Windows

To seria rozwiązań do natywnej obsługi aplikacji Microsoft Teams Rooms. Modułowa budowa pozwala na swobodne dobieranie akcesoriów i zbudowanie zestawu idealnie dopasowanego do pomieszczenia konferencyjnego. MVC to zarówno małe zestawy, dedykowane dla huddle rooms i niewielkich pomieszczeń, a także bardziej rozbudowane warianty, z większą ilością mikrofonów i bardziej zaawansowaną kamerą dla dużych sal spotkań. To, co łączy wszystkie systemy MVC, to jednolity interfejs aplikacji Microsoft Teams Rooms, który został zaprojektowany pod kątem pracy w salach spotkań i pomieszczeniach konferencyjnych.

Yealink MVC640

Yealink MVC640

Zestaw przeznaczony do pracy w salach o średniej powierzchni, dla 6-12 osób. Zawiera wszystko co niezbędne do pełnego wykorzystania możliwości platformy MTR i cieszenia się rozmowami w najwyższej jakości audio i video.

Yealink MVC660

Yealink MVC660

Yealink MVC660 to rozwiązanie wideokonferencyjne zaprojektowane z myślą o salach spotkań średniej wielkości. Zestaw składa się z inteligentnej kamery z funkcją śledzenia mówcy, zestawu głośnomówiącego Yealink MSpeech współpracującego z asystentem Cortana, panelu dotykowego Yealink MTouch II oraz jednostki głównej opartej o Windows 10 IoT, czyli Yealink MCore.