Zestaw do wideokonferencyjny

Zoom/Microsoft Teams

Zawierają wszystkie niezbędne elementy do przeprowadzenia spotkań online oraz hybrydowo. Proponowane zestawy zostały przygotowane dla dużych sal.

  1. Home
  2. /
  3. zestaw do wideokonferencji duża...

USB BYOD Meeting Kit

Zestaw konferencyjny BYOD (Bring Your Own Device) jest dedykowany do dużych sal, powyżej 12 osób. To gotowe, kompletne narzędzie do pracy typu plug-and-play, które podłączamy do swojego laptopa za pomocą jednego kabla USB. Rozwiązanie USB BYOD pomagają zespołom pracować gdziekolwiek i jakkolwiek chcą, zapewniając lepsze wrażenia z hybrydowych spotkań. 

UVC84-BYOD

Yealink UVC84-BYOD

Zestaw konferencyjny Yealink UVC84-BYOD jest dedykowany do średnich i dużych pomieszczeń z kamerą UVC84 4K, urządzeniami audio i skrzynką BYOD do kompletnych spotkań z dowolnymi platformami UC.

Logitech RALLY Plus

Logitech RALLY Plus

Modułowy system do wideokonferencji dla dużych pomieszczeń klasy premium. System Rally Plus typu „plug and play” można podłączyć do komputerów PC, Mac i Chromebox przez gniazdo USB.

Microsoft Teams Rooms Windows

To seria rozwiązań do natywnej obsługi aplikacji Microsoft Teams Rooms. Modułowa budowa pozwala na swobodne dobieranie akcesoriów i zbudowanie zestawu idealnie dopasowanego do pomieszczenia konferencyjnego. MVC to zarówno małe zestawy, dedykowane dla huddle rooms i niewielkich pomieszczeń, a także bardziej rozbudowane warianty, z większą ilością mikrofonów i bardziej zaawansowaną kamerą dla dużych sal spotkań. To, co łączy wszystkie systemy MVC, to jednolity interfejs aplikacji Microsoft Teams Rooms, który został zaprojektowany pod kątem pracy w salach spotkań i pomieszczeniach konferencyjnych.

Yealink MVC840

Yealink MVC840

Zestaw przeznaczony do pracy w dużych salach spotkań, z grupami liczącymi nawet po kilkanaście osób. Zestaw zawiera wszystko, co niezbędne do pełnego wykorzystania możliwości platformy MTR i stanowi doskonałe narządzie do komunikacji grupowej, wymiany pomysłów i wspólnej pracy nad nimi.

Yealink MVC860

Yealink MVC860

Rozwiązanie zaprojektowane dla pomieszczeń konferencyjnych o średniej i dużej powierzchni. Zestaw składa się z inteligentnej kamery 4K Yealink UVC86, wykorzystującej dwa obiektywy do realizowania funkcji automatycznego kadrowania i śledzenia, dotykowego panelu sterującego oraz jednostki głównej, czyli miniPC z Windows 10 IoT i aplikacją Microsoft Teams Rooms.