Zestawy do wideokonferencji

Zoom/Microsoft Teams

Zawierają wszystkie niezbędne elementy do przeprowadzenia spotkań online oraz hybrydowo. Proponowane zestawy zostały przygotowane dla niewielkich pomieszczeń.

  1. Home
  2. /
  3. zestaw do wideokonferencji mała...

USB BYOD Meeting Kit

Zestaw konferencyjny BYOD (Bring Your Own Device) jest dedykowany dla niewielkich pomieszczeń lub mały sal konferencyjnych. To gotowe, kompletne narzędzie do pracy typu plug-and-play, które podłączamy do swojego laptopa za pomocą jednego kabla USB. Rozwiązanie USB BYOD pomagają zespołom pracować gdziekolwiek i jakkolwiek chcą, zapewniając lepsze wrażenia z hybrydowych spotkań. 

Yealink UVC30

Yealink UVC30-CP900-BYOD

Zestaw wideokonferencyjny Microsoft Teams Rooms . To gotowe, kompletne narzędzie do pracy z Microsoft Teams, które doskonale sprawdzi się w małych pokojach spotkań oraz pomieszczeniach typu huddle room.

Yealink UVC40-BYOD Meeting Kit

Yealink UVC40 BYOD

Urządzenie wideokonferencyjne USB typu "all-in-one", z wbudowaną kamerą, głośnikiem oraz mikrofonami. Podłączenie przez USB

Logitech Rally Bar Mini

Logitech Rally Bar Mini

Kinowa jakość i płynność obrazu wideo w małych i średnich pomieszczeniach jest zapewniana przez system z podwójną kamerą mający funkcję zoomu optycznego i wizjer AI.

LOGITECH MeetUp

Logitech MeetUp

Kamera konferencyjna typu wszystko w jednym przeznaczona do małych pomieszczeń i sal konferencyjnych.

Polycom Studio Poly Studio USB

Polycom Studio /Poly Studio USB

Urządzenie wideokonferencyjne "all in one" z wbudowaną kamerą, głośnikiem oraz mikrofonami.Podłączenie przez USB.

Microsoft Teams Rooms Windows

To seria rozwiązań do natywnej obsługi aplikacji Microsoft Teams Rooms. Modułowa budowa pozwala na swobodne dobieranie akcesoriów i zbudowanie zestawu idealnie dopasowanego do pomieszczenia konferencyjnego. MVC to zarówno małe zestawy, dedykowane dla huddle rooms i niewielkich pomieszczeń, a także bardziej rozbudowane warianty, z większą ilością mikrofonów i bardziej zaawansowaną kamerą dla dużych sal spotkań. To, co łączy wszystkie systemy MVC, to jednolity interfejs aplikacji Microsoft Teams Rooms, który został zaprojektowany pod kątem pracy w salach spotkań i pomieszczeniach konferencyjnych.

Yealink MVC400

Yealink MVC400

zestaw przeznaczony do natywnej współpracy z platformą Microsoft Teams Rooms. Przygotowane przez Microsoft oprogramowanie powstało z myślą o pomieszczeniach konferencyjnych i cechuje się wysokim poziomem intuicyjności.