Logitech MeetUp

Kamera do wideokonferencji

  1. Home
  2. /
  3. LOGITECH MeetUp

Logitech MeetUp

Logitech MeetUp to zaawansowana kamera konferencyjna 4k typu „wszystko w jednym” o niezwykle szerokim obiektywie. Przeznaczona dla mini salek konferencyjnych lub pokoi narad wideo pomiędzy oddziałami firmy.

Dzięki optyce 4K i niezwykle szerokiemu polu widzenia 120° kamera MeetUp sprawia, że każda osoba przy stole jest wyraźnie widoczna. Zintegrowana obsługa dźwięku jest zoptymalizowana pod kątem akustyki w małych pomieszczeniach, zapewniając, że można zobaczyć i usłyszeć każdego.

Wbudowany mikrofon z technologią formowania wiązki zapewnia słyszalność w promieniu 4 metrów – można zwiększyć zasięg (do 5 metrów), dokopując dodatkowy mikrofon rozszerzający (Logitech Expansion Mic).  Do zdalnego sterowania kamery wideokonferencyjnej  MeetUp przyda się Pilot – Logitech remote control.

Logitech MeetUp

ŁATWE PROWADZENIE ROZMÓW

Ustawienie sceny dźwiękowej w przedniej części pomieszczenia to zaledwie pierwszy krok do uzyskania efektu naturalnej rozmowy. Technologie RightSound™ obejmują układ mikrofonów z funkcją formowania wiązki, które rejestrują mowę, jednocześnie wyrównując głośność głosów bardziej donośnych i cichych oraz eliminując szumy.

Logitech MeetUp

RIGHTSIGHT – Komputerowy wzrok

Dzięki technologii komputerowego wzroku RightSight™ kamera MeetUp automatycznie reguluje swoją pozycję i przybliżenie, wykrywając i kadrując wszystkich znajdujących się w pomieszczeniu.

Logitech MeetUp

ZNAJDŹ PRZESTRZEŃ

Po zamontowaniu na ekranie, podobnie do soundbara, kamera MeetUp eliminuje konieczność ustawiania mikrofonu na stole i trasowania kabli przez całe pomieszczenie oraz maksymalizuje przestrzeń użytkową.