Logitech Rally Bar Mini

System Wideokonferencyjny

  1. Home
  2. /
  3. Logitech Rally Bar Mini

Logitech Rally Bar Mini

System Wideokonferencyjny typu All-in-One dla małych sal konferencyjnych.
Logitech Rally Bar Mini wyposażony w zaawansowaną kamerę PTZ, wizjer AI, 6 mikrofonów i świetnie brzmiące głośniki. Dzięki niemu z łatwością przekształcisz swoją salę konferencyjną w miejsce do prowadzenia spotkań. Logitech Rally Mini ma zasięg odbioru do 7 m, który można znacznie zwiększyć przez dodanie maksymalnie trzech podstawek mikrofonowych.

Rally Bar wyposażony w Technologię Logitech RightSight – automatycznie dostosowuje kadr do zebranej grupy, odpowiednio poruszając obiektywem i dopasowując stopień powiększenia. Z kolei Logitech RightLight zapewnia optymalną widoczność każdego uczestnika spotkania, niezależnie od warunków oświetleniowych w pomieszczeniu. Urządzenie samodzielnie optymalizuje balans bieli, nasycenie kolorów oraz redukuje tzw. szumy obrazu.

Rally Bar Mini  został wyposażony w dodatkowy obiektyw, który wspiera pracę domyślnej kamery. Monitoruje on układ i rozmieszczenie osób w sali, wspierając realizację funkcji autokadrowania, a dodatkowo zlicza zebranych uczestników, pozwalając na raportowanie i analizę wykorzystania pomieszczenia.

6 wbudowanych mikrofonów kierunkowych opartych na technologii MEMS oraz 3 głośniki (w tym jeden woofer dla niskich tonów) o czułości 90dB, wspomagane prze technologię RightSound dostarczają dźwięk o czystym brzmieniu i precyzyjnej, naturalnej barwie.

Logitech Rally Bar Mini

OPTYMALIZACJA DŹWIĘKU PRZEZ AI

Automatycznie poziomuj głośne i ciche dźwięki – jednocześnie tłumiąc niechciany hałas – dzięki technologii RightSound opartej na AI, która poprawia się z biegiem czasu. Adaptacyjne formowanie wiązki.

 
Logitech Rally Bar Mini

BRZMI NIESAMOWICIE

Zaawansowana inżynieria dźwięku Rally Mini zapewnia potężny, naturalny dźwięk i sprawia, że każdy głos jest wyraźnie słyszalny.

 
Logitech Rally Bar Mini

REALISTYCZNY WYGLĄD

Kinowa jakość i płynność obrazu wideo w małych i średnich pomieszczeniach jest zapewniana przez system z podwójną kamerą mający funkcję zoomu optycznego i wizjer AI.