Logitech RALLY Plus

Zestaw do wideokonferencji

  1. Home
  2. /
  3. Logitech RALLY Plus

Logitech RALLY Plus

Logitech RALLY Plus to modułowy system do wideokonferencji dla dużych pomieszczeń klasy premium, rozwiązanie pozwala wykorzystać całą przestrzeń sali. Technologie Logitech RightSense ułatwiają i automatyzują spotkania, zapewniając widoczność i słyszalność wszystkich osób w pomieszczeniu. Wysoka jakość obrazu i dźwięku w konfiguracjach odpowiednich zarówno do średnich, jak i bardzo dużych sal konferencyjnych.

Logitech Rally dzięki systemowi obrazowania Ultra-HD gwarantuje niezwykle ostry obraz, zaskakujące kolory i niesłychaną dokładność optyczną w rozdzielczości do 4K. Modułowy dźwięk Rally oznacza możliwość ustawienia głośników i paneli mikrofonowych w dowolnym miejscu.

Niezwykle łatwa i elastyczna instalacja systemu Rally w dużych salach z jednym lub dwoma wyświetlaczami.  Dodaj aż do 7 paneli mikrofonowych, aby przystosować system do większej grupy uczestników i zapewnić łatwy dostęp do sterowania wyciszaniem.

Logitech RALLY Plus

WYGLĄDA ZNAKOMICIE

Popraw swoje spotkania w dużej sali konferencyjnej dzięki kinowej jakości wideo, świetnym kolorom i wyjątkowej wierności optycznej.

Logitech RALLY Plus

ZACHOWUJE OSTROŚĆ

Używając AI, funkcji wykrywania ludzkiej sylwetki i automatycznego PTZ, system Rally dostosowuje się do dynamiki spotkania i kieruje kamerę tam, gdzie coś się dzieje.

Logitech RALLY Plus

BRZMI NIESAMOWICIE – Rejestruje głos każdego z uczestników

Głośniki systemu Rally o niezwykle niskim stopniu zniekształceń dają krystalicznie czysty dźwięk, który dociera do każdego zakątka sali i sprawiają, że każdy głos jest dobrze słyszany. Dzięki niezwykle czułym panelom mikrofonowym systemu Rally każdy głos jest wyraźnie słyszany.