Monitor Optoma 3751RK

Monitor interaktywny

  1. Home
  2. /
  3. monitor dotykowy Optoma 3751RK

Optoma 3751RK 75 cali

Przemyślana konstrukcja i rozbudowane opcję łączności. Optoma 3751RK Creative Touch 3 Series. łączy w sobie najnowszą technologię i zawiera wszystko, czego wymaga Twoja firma, zapewnia funkcje oraz moc przetwarzania potrzebną do tworzenia, nauczania i współpracy.

Porty HDMI i USB umiejscowione na przednim panelu. TapCast Pro firmy Optoma umożliwia czterem użytkownikom jednoczesne udostępnianie treści (bezprzewodowo) z ich urządzeń z systemem Windows, iOS, macOS, Chrome lub Android. Możesz nawet bezprzewodowo przesyłać dokumenty, obrazy lub filmy zapisane na urządzeniu mobilnym lub laptopie. Aplikacja działa również jako bezprzewodowa mysz i klawiatura, umożliwiając sterowanie urządzeniem.

Monitor Optoma 3751RK wyposażony w ekran o rozdzielczości Ultra HD 4K, zapewniając ostrzejsze i bardziej realistyczne obrazy oraz bogatsze kolory – dzięki czemu możesz usiąść bliżej ekranu i cieszyć się bardziej wciągającymi wrażeniami.
Wszystkie monitory Optoma, dostępne w rozmiarach 65”, 75” i 86”, wyposażone są w przeciwodblaskową szybę, która dzięki swojej twardości jest odporna na zarysowania. Wbudowany filtr światła niebieskiego (certyfikat TUV) w połączeniu z szerokimi kątami widzenia, znacznie zmniejszają zmęczenie oczu, zapewniając jednocześnie ostry i żywy obraz z każdego miejsca.

Optoma 3651RK

Optoma 3751RK

Optoma TeamShare: tablica i adnotacje

Udostępnianie kreatywne jest łatwe dzięki gotowej do użycia tablicy z wbudowanymi narzędziami do adnotacji, które zachęcają do współpracy.

Tryb podwójnej aplikacji

Tryb ten pozwala na jednoczesne przeglądanie dwóch aplikacji na urządzeniu. Korzystaj z trybu dwóch aplikacji, aby wyświetlać zawartość podczas skanowania powiązanych dokumentów pakietu Office – zmieniając IFPD w najlepsze urządzenie wielozadaniowe.

Tryb podwójnej aplikacji

Tryb ten pozwala na jednoczesne przeglądanie dwóch aplikacji na urządzeniu. Korzystaj z trybu dwóch aplikacji, aby wyświetlać zawartość podczas skanowania powiązanych dokumentów pakietu Office – zmieniając IFPD w najlepsze urządzenie wielozadaniowe.

Czujnik światła otoczenia

Wbudowany czujnik światła wykrywa ilość światła otoczenia otaczającego panel i odpowiednio dostosowuje wyświetlacz tak, aby zagwarantować optymalną jakość obrazu i najlepsze możliwe wrażenia wizualne.

Zastrzeżenie dotyczące nieautoryzowanych aplikacji na interaktywnych wyświetlaczach z serii OP opartych na systemie Android:

Ze względów bezpieczeństwa systemu interaktywne płaskie wyświetlacze Optoma działają na niestandardowym systemie operacyjnym Android. Ponadto interaktywne monitory Optoma nie obsługują usług Google Play. Optoma usprawniła system operacyjny Android, więc pozostają tylko moduły związane z funkcjami wyświetlania. Dostosowany system operacyjny Android może nie być kompatybilny ze wszystkimi aplikacjami Android innych firm. Aplikacje Android innych firm mogą różnić się jakością, a niektóre zawierają nawet złośliwe kody, które mogą zagrozić bezpieczeństwu i funkcjonalności systemu oraz unieważnić gwarancję na produkt.

piorooptoma

Długopis Optoma do szybkiego rozpoczęcia rysowania

Przygotuj się do rozpoczęcia dowolnej lekcji w kilka sekund. Dołączone pióro do szybkiego rysowania natychmiast aktywuje aplikację tablicy, oszczędzając czas i energię przeznaczoną na konieczność ręcznej zmiany trybów..

optoma

Menedżer plików Optoma

Menedżer plików Optoma umożliwia użytkownikom zarządzanie plikami i folderami. Użytkownicy mogą również uzyskiwać dostęp do dysków w chmurze i przeglądać, tworzyć, zmieniać nazwy, kopiować, przenosić i usuwać pliki.

optomaWifi

Bezprzewodowe udostępnianie treści

Bezprzewodowe wyświetlanie i udostępnianie treści na dużym ekranie bez dodatkowego sprzętu za pomocą aplikacji Optoma TapCast ™. Możesz łatwo wykonać kopię lustrzaną ekranu lub bezprzewodowo przesyłać dokumenty, obrazy lub filmy zapisane na komputerze, tablecie i smartfonie za jednym naciśnięciem przycisku. Przyniesienie własnego urządzenia nigdy nie było łatwiejsze.

office optoma

OfficeSuite

OfficeSuite umożliwia łatwe przeglądanie, edytowanie i tworzenie dokumentów Word, Excel i PowerPoint oraz wykonywanie zaawansowanych operacji PDF.

rec optoma

Nagrywanie pełnego ekranu

Optoma IFPD jest wyposażona w funkcję nagrywania wideo na wszystkich wejściach, to umożliwia nauczycielom nagrywanie wykładów a firmom nagrywanie spotkań w celu ponownego ich odtworzenia.

joan optoma

Okno spotkań JOAN

Wraz ze wzrostem liczby spotkań powierzchnia biurowa stała się drugim największym wydatkiem dla organizacji. A kiedy są one źle zaplanowane i zarządzane, ich skutki znajdują odzwierciedlenie w niskiej satysfakcji pracowników biurowych i braku produktywności. Optoma nawiązała współpracę z Joan, wiodącym dostawcą oprogramowania do sal konferencyjnych, w celu dostarczenia bezpłatnego rozwiązania do sal konferencyjnych na interaktywnych płaskich monitorach dotykowych Optoma. Szybko znajduj i planuj sale konferencyjne, miejsca spotkań i stacje robocze. Umawiaj spotkania na miejscu lub za pomocą istniejącego kalendarza na komputerze lub z telefonu komórkowego.

Specyfikacja

PodświetlenieDirect type LED
Rozmiar (przekątna)65"
Rozdzielczość3840x2160
Jasność370
Współczynnik kontrastu1200:1
Contrast ratio (dynamic)4 000:1
Kąty widzenia178°
Czas reakcji8ms
Żywotność50 000godzin
Display colours1 070
Liczba głośników 2 (Wattów na głośnik 15W)
Twardość powierzchni 7H
Szkło Hartowana, przeciwodblaskowa / odporna na odciski palców
Ambient light sensor Tak
Air gap 4.00mm
Wymiary (Sz x Gł x Wy) (mm)1546 x 943 x 95
Rodzaj śrub montażowychM8*25mm
VESA600x400
Kabel USB
Kabel HDMI (5 m)
2x pióro do pisania
Zdalne sterowanie
Bateria
Płyta CD
Skrócona instrukcja obsługi
Złącza wejściowe/wyjściowePorty wejścia 3 x HDMI 2.0, 1 x VGA, 1 x DisplayPort, 1 x Audio 3.5mm, 4 x USB2, 1 x USB 3.0, 1 x RJ45
Porty wyjścia 1 x HDMI 2.0, 1 x S/PDIF, 1 x Audio 3.5mm, 1 x RJ45
Kontrola 5 x Interaktywny USB-B, 1 x RS232
Bezel size (top) 27.00mm
Bezel size (left) 27.00mm
Bezel size (right) 27.00mm
Warunki pracy 20% ~ 80% RH
Warunki pracy (maksymalna) 40°C
Net weight 45 kg
Gross weight 57 kg
SystemWindows10/Windows8/Windows7/Windows XP /Linux/Mac/Android/Chrome
Touch accuracy<1.50mm
Punkty dotyku10 punktów pisania i 20 punktów dotyku
Narzędzie dotykuPalec, pasywny długopis na podczerwień
Wykrywanie pióra /palca Tak
Zasilanie 100-240V~ 50/60Hz 3.5A
Zużycie energii (tryb czuwania) 0.5W
Zużycie energii (maksymalne) 220W
Wersja systemu Android 8.0
CPU Dual-core A73 and dual-core A53
GPU Mali G51*2
RAM 3GB
Storage 16GB
Gwarancja 36 miesięcy.