Polycom Studio USB

Zestaw do wideokonferencji all-in-one

  1. Home
  2. /
  3. Poly Polycom Studio USB

Polycom Studio USB

Poly Studio to kamera z głośnikiem soundbar USB, stworzoną do użytku w małych pomieszczeniach, w których rodzą się wielkie pomysły. Urządzenie zapewnia najlepszą jakość dźwięku w swojej klasie i blokuje rozpraszające dźwięki, które mogą zakłócać spotkania. Dzięki temu rozmówcy po obu stronach na pewno usłyszą każde słowo.

Funkcje kadrowania grup i automatycznego śledzenia osoby mówiącej nadaje rozmowie bardziej osobistego charakteru. Wszyscy uczestnicy spotkania będą widzieć również wszystkie ważne szczegóły, takie jak język ciała i wyraz twarzy.

Czy zarządzanie tym rozwiązaniem jest łatwe?

Oczywiście. Narzędzia do zarządzania oparte na chmurze umożliwiają pracownikom IT wysyłanie aktualizacji oprogramowania i wprowadzanie zmian ustawień całkowicie zdalnie. Poly Studio. To rozwiązanie wspomagające lepszą współpracę wideokonferencji.

  • Daleki zasięg mikrofonu – do 3.7 metrów
  • Kompatybilność z większością platform wideo, m.in. Microsoft Teams, Zoom, Skype for Business, Cisco Webex, GoToMeeting
  • Prostota obsługi oraz zarządzania bez potrzeby instalacji dodatkowego oprogramowania i sterowników
  • Szybkie podłączenie plug-and-play z komputerem przez USB
  • Przewodowe i bezprzewodowe udostępnianie treści (AirPlay, Miracast, Poly Content App)
POLY STUDIO

Rozpraszające dźwięki są eliminowane przez opatentowaną technologię NoiseBlock — to jedyny soundbar USB z takimi możliwościami.

POLY STUDIO

Zwiększ wydajność dzięki inteligentnej kamerze automatycznie kadrującej pomieszczenie lub
śledzącej osobę mówiącą. Pozwala ona bardziej angażować uczestników
podczas rozmowy.

POLY STUDIO

Scentralizowane zarządzanie eliminuje konieczność przenoszenia danych na nośnikach i umożliwia wdrażanie zmian na dużą skalę bez obciążenia działu IT.