Yealink CTP20

Dotykowy panel dla systemów Yealink

  1. Home
  2. /
  3. Yealink CTP20

Yealink CTP20

Yealink CTP20

Yealink CTP20 – Dotykowy panel dla systemów wideokonferencyjncyh Yealink

To dotykowy kontroler ułatwiający współpracę z rozwiązaniami wideokonferencyjnymi Yealink.
Ekran o przekątnej 13.3 cala i interaktywny interfejs zorientowany na użytkownika, pozwalają na szybkie i sprawne dołączenie, sterowanie i zarządzenia spotkaniami.

Dzięki CTP20 korzystanie z systemu wideokonferencyjnego staje się proste – urządzenie pozwala w pełni skupić się spotkaniu i komunikacji, a nie na obsłudze systemu.

W połączeniu z modułem do bezprzewodowego przesyłania treści Yealink WPP20, użytkownik może dodawać adnotacje i kontrolować przesyłany content, bezpośrednio przez dotykowy ekran CTP20. Co więcej, w zestawie znajduje się w rysik pojemnościowy, który pozwala na naturalne pisanie podczas nanoszenia uwag i zmian.

Yealink CTP20

Rozbudowane i bardziej dostępne funkcje sterowania
Maksymalnie upraszcza i ułatwia sterowanie terminalami Yealink VCS. Intuicyjny interfejs użytkownika oraz przejrzysty układ ikon, doskonale zastępują tradycyjny pilot do zdalnego sterowania. Z poziomu ekranu głównego możesz nawiązywać nowe połączenia lub dołączać do istniejących spotkań, a pozostałe funkcje są dostępne w zasięgu jednego dotknięcia, wliczając w to podgląd i dostosowywanie ustawień kamery, zmianę układu okien, nagrywanie.

Yealink CTP20

Efektywna współpraca
Systemy wideokonferencyjne Yealink VCS pozwalają na podłączenie aż czterech Yealink CTP20 do jednego terminala,  a dzięki wbudowanej funkcji białej tablicy, użytkownicy mogą w tym samym czasie pisać i wspólnie pracować nad jednym projektem. Po sparowaniu z modułem Yealink WPP20, możliwe jest kontrolowanie własnego komputera z poziomu ekranu CTP20. 

Yealink CTP20

Funkcja naturalnego pisania

Nowy, aktywny rysik pojemnościowy zapewnia możliwość płynnego, naturalnego przenoszenia koncepcji i pomysłów na ekran urządzenia. Obszerny, 13.3-calowy wyświetlacz pozwala na wygodną i kreatywną pracę, bez potrzeby skupiania się na technologii.

Yealink CTP20

Wygodne podłączenie

Wspiera obsługę Power over Ethernet, dzięki czemu sieć i zasilanie dostarczane są do urządzenia w jednym kablu. Transmisja danych pomiędzy CTP20 i terminalem może być realizowana przewodowo lub przez Wi-Fi, co eliminuje konieczność prowadzenia kabli między stołem konferencyjnym, a strefą przy monitorze.

Specyfikacja Ogólne:

System Android
WiFi 2.4GHz/5GHz
Obsługa rysika
Do 4 CPT20 na jeden terminal
Wyświetlacz:
Biała tablica
Współdzielenie treści
Nanoszenie adnotacji na udostępnianych materiałach
Kontrola nad komputerem (wymaga WPP20)
Przybliżanie widoku na ekranie
Podłączenie:
1 x Rj45
1 x USB-A 2.0, 1 x USB-C
Gniazda mikrofonowe
Zasilanie Power over Ethernet