Yealink MVC320

System wideokonferencyjny Microsoft Teams Rooms

  1. Home
  2. /
  3. Yealink MVC320

Yealink MVC320

Yealink MVC320 to gotowe, kompletne narzędzie do pracy z Microsoft Teams. Zaprojektowany dla małych pomieszczeń i kameralnych przestrzeni. Zestaw zawiera mini-komputerem MCore, kamerą UVC30 4K, zestawem głośnomówiącym MSpeech i panelem dotykowym, zapewniającym wszystko, czego potrzebujesz do interakcji, łączenia i współpracy.

Wystarczy wejść do sali i dołączyć do zaplanowanego spotkania jednym przyciskiem lub wybrać kontakt z listy, aby nawiązać połączenie typu ad-hoc. Komputer MCore mini-PC i panel dotykowy MTouch II w jednym, gładko działającym rozwiązaniu do spotkań w usłudze Teams. Uproszczone wdrażanie dzięki technologii jednego przewodu CAT5e, bezprzewodowe udostępnianie zawartości za pomocą modułu WPP20 i platforma Yealink Device Management Platform zapewniają łatwą, przyjazną dla użytkownika eksploatację.

Jaki sprzęt do wideokonferencji?
Yealink MVC320

Yealink MVC320 do kameralnych przestrzeni

Wszystko, czego potrzebujesz do interakcji, łączenia się i współpracy w kameralnych przestrzeniach z użytkownikami wewnętrznymi i zewnętrznymi, bezproblemowo i inteligentnie.

 
Yealink MVC320

Kamera UVC30 Room

Automatyczne kadrowanie i obiektyw szerokokątny 110° (pole widzenia w poziomie) umożliwiają rozpoznawanie i kadrowanie wszystkich uczestników przez urządzenie UVC30. Rozdzielczość 4K zapewnia jakość wideo HD nawet podczas kadrowania.

 
Yealink MVC320

Konsola dotykowa MTouch II

8-calowa konsola dotykowa o rozdzielczości 1280 x 800 dająca doskonałą kontrolę nad spotkaniem.

Yealink MVC320

Inteligentny głośnik MSpeech

Inteligentny głośnik do rozpoznawania głosu i transkrypcji, wbudowane 4-watowe głośniki HD wystarczą do nagłośnienia pomieszczeń o średniej wielkości. Wbudowana matryca 10 mikrofonów MEMS oferuje dźwięk HD w trybie full-duplex i usuwanie echa akustycznego.