Yealink MVC400

Zestaw wideokonferencyjny

  1. Home
  2. /
  3. Yealink MVC400

Yealink MVC400

Yealink MVC400 – Zestaw wideokonferencyjny Microsoft Teams Rooms, dla małych sal konferencyjnych (2-7 uczestników).
Zestaw składa się z MCore o wysokiej wydajności, panelu dotykowego MTouch II i baru USB UVC40. MVC400 jest wyposażony w interfejs użytkownika dostosowany do Microsoft Teams, który jest łatwy w obsłudze i umożliwia rozpoczynanie spotkań w za pomocą jednego dotknięcia.

Urządzenie posiada 8 wbudowanych mikrofonów typu MEMS oraz obiektyw o szerokim, 133-stopniowej przekątnej widzenia. Inteligentne rozpoznawanie twarzy, lokalizacja źródła głosu, śledzenie aktywnego mówcy, pozwala profesjonalnie przeprowadzić każde spotkanie.

Kamera posiada elektroniczną przesłonę prywatności, która otwiera się w momencie rozpoczęcia połączenia wideokonferencyjnego i automatycznie zamyka po jego zakończeniu. Dodatkowy adapter Yealink WPP20 daje nam możliwość bezprzewodowego udostępniania treści w trakcie spotkań Microsoft Teams. Wystarczy podłączyć adapter Yealink WPP20 do gniazda USB w komputerze, aby za pomocą jednego przycisku rozpocząć bezprzewodowe współdzielenie plików/ekranu/prezentacji, w rozdzielczości do 1080P przy 30 klatkach.

Yealink UVC40 BYOD

Natywna obsługa Microsoft Teams Rooms
Maksymalnie uproszczony i intuicyjny interfejs użytkownika, pozwala na dołączenie do zaplanowanego spotkania za pomocą zaledwie jednego przycisku. Multifunkcyjny panel dotykowy MTouch II umożliwia łatwe sterowanie całym zestawem, zarządzanie połączeniami, kontrolowanie kamery oraz współdzielenie treści. Wbudowany czujnik obecności automatycznie wybudza system po wykryciu ruchu w pobliżu, dzięki czemu urządzenie jest gotowe do pracy od razu po wejściu użytkownika do pomieszczenia.

Yealink UVC40 BYOD

Inteligentna kamera
Zawarty w zestawie wideobar Yealink UVC40, dzięki technologii AI (Artificial Intelligence) jest w stanie realizować funkcje automatycznego kadrowania grupy (Auto Framing) oraz śledzenia aktywnego mówcy (Speaker Tracking). Urządzenie nie tylko dopasowuje kadr do grupy zebranej w sali, w zależności od jej wielkości oraz rozmieszczenia uczestników, ale jest również w stanie wykonać zbliżenie na osobę mówiącą, bez konieczności ręcznego sterowania kamerą.

Yealink UVC40 BYOD

Precyzyjne przekazywanie głosu
Układ 8 wbudowanych mikrofonów typu MEMS, odpowiada za dokładnie i precyzyjne zbieranie głósu uczestników spotkania, jednocześnie redukując niepożądane dźwięki otoczenia i efekt pogłosu. Nowy algorytm kształtowania wiązki, w połączeniu z technologią kasowanie echa akustycznego i pogłosu, pozwala na prowadzenie rozmów w najwyższej jakości.

Yealink MVC400

SCHEMAT 3D

Yealink MVC400

SCHEMAT POŁĄCZEŃ

Yealink MVC400

SCHEMAT SIEDZENIA