Yealink MVC660

System wideokonferencyjny

  1. Home
  2. /
  3. Yealink MVC660

Yealink MVC660

Zestaw wideokonferencyjny zaprojektowany specjalnie dla średnich i dużych pomieszczeń. z kamerą UVC86 4K, urządzeniami audio i skrzynką BYOD do kompletnych spotkań z dowolnymi platformami UC. Yealink MVC660 zawiera zestaw głośnomówiący MSpeech oraz kamerę 4K UVC86 USB z 12-krotnym zoomem optycznym, aby sprostać wymaganiom średniej sali konferencyjnej.

Seria MVC posiada natywny interfejs użytkownika dostosowany do Microsoft Teams, który jest łatwy i intuicyjny w obsłudze. Po prostu wchodzisz do sali konferencyjnej i jednym dotknięciem rozpoczynasz zaplanowane spotkanie w usłudze Teams. Użytkownicy mogą cieszyć się łatwą instalacją typu plug-and-play, doskonałymi wrażeniami wideo i audio dzięki ekonomicznemu rozwiązaniu.

Unikalne rozwiązanie bezprzewodowego udostępniania treści zapewnia uczestnikom maksymalną elastyczność, że udostępnianie treści za pomocą jednego kliknięcia może być zrealizowane w prosty sposób. Wystarczy podłączyć WPP20.

Yealink UVC40 BYOD

Natywny, dostosowany do potrzeb Microsoft Teams
Interfejs użytkownika oferuje możliwość dołączenia do spotkania za jednym dotknięciem. Zaprojektowany zgodnie z ideą wielofunkcyjności all-in-one, panel dotykowy panel dotykowy MTouch II umożliwia łatwe wykonywanie połączeń, sterowanie kamerą, udostępnianie treści i inne funkcje. Równocześnie MTouch II posiada wbudowany czujnik, dzięki czemu system konferencyjny może zostać automatycznie obudzony, a Ty możesz natychmiast rozpocząć konferencję.

Yealink UVC40 BYOD

Inteligentna kamera
Kamera Yealink UVC84 automatyczne kadruje wszystkich uczestników obecnych na spotkaniu. Wyposażona w 12-krotny zoom optyczny, UVC86 obsługuje połączenia wideo 4K, aby uchwycić wszystkich w sali konferencyjnej wyraźnie. Współpracując z MSpeech, MVC660 może zapewnić funkcję rozpoznawania głosu aplikacji Teams sali konferencyjnej, w tym transkrypcji głosowej, tłumaczenia w czasie rzeczywistym i asystenta głosowego Cortana.

Yealink UVC30-CP900-BYOD

Łatwy do wdrożenia, łatwy w użyciu

Dzięki portowi VCH, MCore jest specjalnie zaprojektowany dla sal konferencyjnych, które można łatwo rozszerzyć. W tym samym czasie, jego konstrukcja typu „wszystko w jednym” z funkcją zarządzania kablami zapewnia stabilność połączenia kablowego, a najbardziej odpowiednie rozmieszczenie można osiągnąć w zależności od układu pomieszczeń. Jeden kabel CAT5e jest w zupełności wystarczający do połączenia obszaru TV i stołu konferencyjnego

Yealink MVC660

SCHEMAT 3D

Yealink MVC660

SCHEMAT POŁĄCZEŃ

Yealink MVC660

SCHEMAT SIEDZENIA