Yealink MVC840

Zestaw wideokonferencyjny

  1. Home
  2. /
  3. Yealink MVC840

Yealink MVC840

Yealink MVC840 Microsoft Teams został zaprojektowany do dużych sal konferencyjnych i jest rozwiązaniem wideo łączonym z komputerem MCore-Mini-PC, panelem dotykowym, kamerą UVC84 4K, VCM34 i systemem audio MSpeaker II. Zestaw zawiera wszystko, co niezbędne do pełnego wykorzystania możliwości platformy Microsoft Teams Rooms. Modułowa budowa pozwala na swobodne dobieranie akcesoriów i zbudowanie zestawu idealnie dopasowanego do pomieszczenia konferencyjnego.

Przesyłanie obrazu realizowane jest za pomocą kamery Yealink UVC84 z 12-krotnym zoomem optycznym i funkcją automatycznego kadrowania. Komunikacja głosowa odbywa się przez dwa mikrofony biurkowe Yealink VCM34 o 6-metrowym promieniu zbierania głosu, uzupełnione o soundbar Yealink MSpeaker II, dla pełnego doświadczenia audio.

Współdzielenie treści – Wystarczy podłączyć adapter Yealink WPP20 do gniazda USB w komputerze, aby za pomocą jednego przycisku rozpocząć bezprzewodowe współdzielenie plików/ekranu/prezentacji, w rozdzielczości do 1080P przy 30 klatkach.

Yealink UVC40 BYOD

Natywna obsługa Microsoft Teams Rooms
Maksymalnie uproszczony i intuicyjny interfejs użytkownika, pozwala na dołączenie do zaplanowanego spotkania za pomocą zaledwie jednego przycisku. Multifunkcyjny panel dotykowy MTouch II umożliwia łatwe sterowanie całym zestawem, zarządzanie połączeniami, kontrolowanie kamery oraz współdzielenie treści. Wbudowany czujnik obecności automatycznie wybudza system po wykryciu ruchu w pobliżu, dzięki czemu urządzenie jest gotowe do pracy od razu po wejściu użytkownika do pomieszczenia.

Yealink UVC40 BYOD

Automatyczne kadrowanie
Funkcja automatycznego kadrowania grupy (auto framing) w kamerze Yealink UVC84 pozwala na stałe uwolnić się od konieczności „ręcznego” dostrajania położenia obiektywu. Urządzenie samodzielnie rozpozna rozmieszczenie osób w pomieszczeniu i na tej podstawie dobierze optymalne ustawienie oraz stopień powiększenia.

Yealink MVC840

Prosta instalacja, prosta obsługa
Stanowiący bazę dla całego systemu, komputer Yealink MCore, został wyposażony w gniazdo VCH, dzięki czemu tylko jednym kablem sieciowym CAT5e można połączyć strefę TV/monitora z panelem sterującym na stole konferencyjnym. Za pomocą jednego przewodu realizowana jest pełna komunikacja i dostarczane jest zasilanie – niewymagane są żadne dodatkowe zasilacze.

MVC840

SCHEMAT 3D

MVC840

SCHEMAT POŁĄCZEŃ

Yealink MVC840

SCHEMAT SIEDZENIA