Yealink MVC860

System wideokonferencyjny

  1. Home
  2. /
  3. Yealink MVC860

Yealink MVC860

Yealink MVC860 Microsoft Teams został zaprojektowany do dużych sal konferencyjnych i jest rozwiązaniem wideo z podwójną kamerą śledzącą UVC86 4K, mini-PC MCore i panelem dotykowym MTouch II. Zestaw zawiera wszystko, co niezbędne do pełnego wykorzystania możliwości platformy Microsoft Teams Rooms. Modułowa budowa pozwala na swobodne dobieranie akcesoriów i zbudowanie zestawu idealnie dopasowanego do pomieszczenia konferencyjnego – użytkownicy mogą również wybrać mikrofony kierunkowe VCM34/VCM38/CPW90 oraz listwę dźwiękową MSpeakerII do pracy z MVC860.

Przesyłanie obrazu realizowane jest za pomocą kamery Yealink UVC86 z 12-krotnym zoomem optycznym i funkcją automatycznego kadrowania. System Yealink MVC860 zapewnia większą elastyczność rozwiązań audio. Użytkownicy mogą wybrać urządzenia do odbierania głosu, w tym mikrofon Yealink VCM34, mikrofon sufitowy VCM38 i mikrofon bezprzewodowy CPW90, w połączeniu z listwą dźwiękową MSpeaker II dla określonych potrzeb.

Współdzielenie treści – Wystarczy podłączyć adapter Yealink WPP20 do gniazda USB w komputerze, aby za pomocą jednego przycisku rozpocząć bezprzewodowe współdzielenie plików/ekranu/prezentacji, w rozdzielczości do 1080P przy 30 klatkach.

Yealink UVC40 BYOD

Natywna obsługa Microsoft Teams Rooms
Maksymalnie uproszczony i intuicyjny interfejs użytkownika, pozwala na dołączenie do zaplanowanego spotkania za pomocą zaledwie jednego przycisku. Multifunkcyjny panel dotykowy MTouch II umożliwia łatwe sterowanie całym zestawem, zarządzanie połączeniami, kontrolowanie kamery oraz współdzielenie treści. Wbudowany czujnik obecności automatycznie wybudza system po wykryciu ruchu w pobliżu, dzięki czemu urządzenie jest gotowe do pracy od razu po wejściu użytkownika do pomieszczenia.

Yealink UVC40 BYOD

Automatyczne kadrowanie
Yealink UVC86 to wbudowana dwuoczna kamera 4K z kamerą panoramiczną do wykrywania uczestników w czasie rzeczywistym i kamerą PTZ, aby uchwycić najlepszy obraz wszystkich w pomieszczeniu. Ciesz się dokładnym i płynnym śledzeniem, gdy obecni są uczestnicy spotkania

Yealink MVC840

Prosta instalacja, prosta obsługa
Stanowiący bazę dla całego systemu, komputer Yealink MCore, został wyposażony w gniazdo VCH, dzięki czemu tylko jednym kablem sieciowym CAT5e można połączyć strefę TV/monitora z panelem sterującym na stole konferencyjnym. Za pomocą jednego przewodu realizowana jest pełna komunikacja i dostarczane jest zasilanie – niewymagane są żadne dodatkowe zasilacze.

Yealink MVC860

SCHEMAT 3D

Yealink MVC860

SCHEMAT POŁĄCZEŃ

Yealink MVC860

SCHEMAT SIEDZENIA