Yealink UVC30-CP900-BYOD

Zestaw Wideokonferencyjny

  1. Home
  2. /
  3. Yealink UVC30-CP900-BYOD

Yealink UVC30-CP900-BYOD

Zestaw konferencyjny pod Microsoft Teams. Przeznaczony do małych sal konferencyjnych, do przeprowadzenia wideokonferencji dla maksymalnie dwóch osób. Ten niewielki zestaw wideokonferencyjny zapewni doskonałe wrażenia wideo i audio w niższych kosztach.

Wystarczy podłączyć zestaw za pomocą jednego kabla (plug-and-play), co upraszcza i zmniejsza czas instalacji. Dodatkowo zestaw umożliwia swobodne organizowanie wszelkiego rodzaju spotkania UC, w tym Teams, Skype for Business, Zoom itp. Za pomocą kabla USB typu C można naładować swój laptop, co pozwala odbywać długie spotkania nawet bez własnych zasilaczy.

Yealink UVC30-CP900-BYOD

Kamera UVC30 4K 120° FoV – Ultra szerokokątny obiektyw obejmujący małe pomieszczenia.

Zaprojektowany z myślą o małych salach konferencyjnych, UVC30 jest wyposażony w funkcję automatycznego kadrowania. Obiektyw szerokokątny 120° umożliwia kadrowanie wszystkich uczestników spotkania. Dzięki rozdzielczości 4K wszyscy uczestnicy mogą cieszyć się realistycznymi wrażeniami ze spotkania.

Yealink UVC30-CP900-BYOD

Yealink CP900 to wysokiej jakości przenośny zestaw głośnomówiący.

CP900 w prosty sposób łączy się do komputera, tabletu i smartfona przez bezprzewodowe parowanie Bluetooth lub połączenie przewodowe USB. Zestaw głośnomówiący, który sprawdzi się w spotkaniach do max 6 osób. Zestaw głośnomówiący, który sprawdzi się w spotkaniach do max 6 osób.

Yealink UVC30-CP900-BYOD

Łatwy do wdrożenia, jeden krok do rozpoczęcia spotkania.

Aby wdrożyć zestaw do spotkania UVC30-CP900-BYOD, wystarczy podłączyć kamerę UVC30 i zestaw głośnomówiący CP900 do modułu BYOD. Dzięki łatwej konfiguracji plug & play możesz podłączyć kabel Type-C do laptopa bez instalowania dodatkowych sterowników i zaoszczędzić czas na realizację wielkich pomysłów.