Yealink UVC40 BYOD

Zestaw wideokonferencyjny

  1. Home
  2. /
  3. Yealink UVC40 BYOD

Yealink UVC40 BYOD

Yealink UVC40-BYOD to uniwersalny zestaw wideokonferencyjny do małych pomieszczeń. Yealink UVC40-BYOD to bar wideokonferencyjny, wyposażony w wysokiej jakości kamerę , układ mikrofonów i głośnik. Wszystkie te elementy są zintegrowane w jednym urządzeniu. Dzięki funkcji plug-and-play USB, wbudowanemu modułowi Wi-Fi i możliwości zastosowania z popularnymi platformami wideokonferencyjnymi, to urządzenie jest bardzo łatwe w użyciu i konfiguracji.

Elektroniczna przesłona soczewki, funkcje automatycznego i inteligentnego rozpoznawania twarzy, lokalizacji źródła dźwięku, a także funkcja śledzenia mówcy, pozwalają na płynne i bezpieczne prowadzenie wideokonferencji. Urządzenie może być również zdalnie zarządzane przez Yealink Device Management Platform.

Jak  korzystać z UVC40 – BYOD ?

Po prostu zamontuj urządzenie pod monitorem TV, na ścianie lub stole, podłącz je do komputera i przygotuj się do spotkania. Urządzenie może być zdalnie zarządzane przez Yealink Device Management Platform poprzez włączenie Wi-Fi.

Yealink UVC40 BYOD

Kamera 20Mpix | 1-calowy sensor CMOS Sony | Ultra-szeroki kąt widzenia 133°

Wideobar został wyposażony w kamerę o rozdzielczości 20 megapikseli oraz 1-calowy przetwornik obrazu CMOS, pozwalające uchwycić obraz UHD 4K w każdym detalu. Soczewka o szerokim polu widzenia, znajdzie zastosowanie nawet w bardzo małych salach konferencyjnych, gdzie kamera zainstalowana jest w niewielkiej odległości od uczestników spotkania.

Yealink UVC40 BYOD

Wideokonferencje typu Smart

Technologia sztucznej inteligencji (AI) odpowiada za funkcje automatycznego kadrowania i śledzenia aktywnego mówcy. Pierwsza z nich automatycznie dopasowuje kadr grupy zebranej w pomieszczeniu, bazując na liczbie i pozycji uczestników spotkania.

Yealink UVC40 BYOD

Precyzyjna lokalizacja dźwięku, praca w trybie Full-Duplex

8 wbudowanych paneli mikrofonowych typu MEMS odpowiada za przekazywanie głosu bez niepożądanych dźwięków dochodzących z otoczenia, a także za ograniczenie efektu pogłosu.