Yealink UVC84-BYOD

Zestaw konferencyjny

  1. Home
  2. /
  3. Yealink UVC84 BYOD

Zestaw konferencyjny Yealink UVC84-BYOD 210 jest dedykowany do średnich i dużych pomieszczeń z kamerą UVC84 4K, urządzeniami audio i skrzynką BYOD do kompletnych spotkań z dowolnymi platformami UC. Użytkownicy mogą cieszyć się łatwą instalacją typu plug-and-play, doskonałymi wrażeniami wideo i audio dzięki ekonomicznemu rozwiązaniu.

Yealink UVC30-CP900-BYOD

Kamera Yealink UVC84 dostarcza obraz w najwyższej jakości 4K, o doskonałej ostrości i płynności, a dzięki dokładnemu odwzorowaniu szczegółów i kolorów. 12-krotny zoom optyczny, 3-krotny zoom cyfrowy, 80° pole widzenia. Funkcja automatycznego kadrowania uwalnia od konieczności ręcznego dostosowywania położenia kamery i pozwala w pełni skupić się na spotkaniu

VCM34

Mikrofon macierzowy VCM34 obsługuje zakres odbierania głosu 20 stóp (6 metrów) i 360° oraz współpracuje z listwą dźwiękową Yealink, aby zagwarantować wysokiej jakości rozwiązanie audio. Użytkownicy mogą wybrać zestaw głośnomówiący MSpeech USB, a także z pełnodupleksowym dźwiękiem HD dla średnich sal konferencyjnych.

Yealink UVC30-CP900-BYOD

Łatwy do wdrożenia, jeden krok do rozpoczęcia spotkania.

Aby wdrożyć zestaw do spotkania Yealink UVC84 BYOD, wystarczy podłączyć kamerę UVC84 i zestaw głośnomówiący MSpeech do modułu BYOD. Dzięki łatwej konfiguracji plug & play możesz podłączyć kabel Type-C do laptopa bez instalowania dodatkowych sterowników i zaoszczędzić czas na realizację wielkich pomysłów.