Yealink UVC84 BYOD

Kamera wideokonferencyjna

  1. Home
  2. /
  3. Yealink UVC84 BYOD

Yealink UVC84 BYOD

Zestaw konferencyjny Yealink UVC84-BYOD jest dedykowany do średnich i dużych pomieszczeń z kamerą UVC84 4K, urządzeniami audio i skrzynką BYOD do kompletnych spotkań z dowolnymi platformami UC. Użytkownicy mogą cieszyć się łatwą instalacją typu plug-and-play, doskonałymi wrażeniami wideo i audio dzięki ekonomicznemu rozwiązaniu.

Yealink UVC30-CP900-BYOD

Kamera Yealink UVC84 dostarcza obraz w najwyższej jakości 4K, o doskonałej ostrości i płynności, a dzięki dokładnemu odwzorowaniu szczegółów i kolorów. 12-krotny zoom optyczny, 3-krotny zoom cyfrowy, 80° pole widzenia. Funkcja automatycznego kadrowania uwalnia od konieczności ręcznego dostosowywania położenia kamery i pozwala w pełni skupić się na spotkaniu

MSpeech

MSpeech posiada trzy panele mikrofonowe dla zbierania głosu użytkowników oraz siedem mikrofonów do realizowania funkcji rozpoznawania głosu, w tym wspieranych przez aplikację Microsoft Teams Rooms funkcji transkrypcji, tłumaczeń w czasie rzeczywistym oraz asystenta głosowego Cortana.

Yealink UVC30-CP900-BYOD

Łatwy do wdrożenia, jeden krok do rozpoczęcia spotkania.

Aby wdrożyć zestaw do spotkania Yealink UVC84 BYOD, wystarczy podłączyć kamerę UVC84 i zestaw głośnomówiący MSpeech do modułu BYOD. Dzięki łatwej konfiguracji plug & play możesz podłączyć kabel Type-C do laptopa bez instalowania dodatkowych sterowników i zaoszczędzić czas na realizację wielkich pomysłów.