Yealink UVC84

Kamera wideokonferencyjna

  1. Home
  2. /
  3. Yealink UVC84

Yealink UVC80

Obsługa rozdzielczości do 4K UHD, automatyczne kadrowanie, integracja z mikrofonami oraz soundbarem to główne zalety kamery Yealink UVC84. 

Kamera posiada 80° pole widzenia i obrotowy obiektyw, dzięki czemu może poruszać się w pionie/poziomie. Sterowanie odbywa się przy pomocy pilota lub oprogramowania Yealink. Nowoczesny wygląd , wiele możliwości instalacji sprawia (na stole konferencyjnym, nad TV/monitorem, na ścianie, pod sufitem, na stojaku/tripodzie), że kamerę możemy wpasować w niemal każde pomieszczenie.

Yealink UVC84 dostarcza obraz w najwyższej jakości 4K, o doskonałej ostrości i płynności, a dzięki dokładnemu odwzorowaniu szczegółów i kolorów. Każde spotkanie dostarcza naturalnych i realistycznych wrażeń.

Kamera posiada możliwość integracji z mikrofonami biurkowymi Yealink VCM34, sufitowymi VCM38 oraz soundbarem Yealink. W ten sposób oprócz podstawowej funkcjonalności przesyłania obrazu, jest w stanie realizować spotkania w pełnym wymiarze audio/video.

Widokonferencja

 

Automatyczne kadrowanie
12-krotny zoom optyczny, 3-krotny zoom cyfrowy, 80° pole widzenia – rozwiązanie idealnie sprawdzi się w średnich oraz dużych pomieszczeniach konferencyjnych, a każdy z uczestników będzie wyraźnie widoczny, nawet przy dużym powiększeniu. Funkcja automatycznego kadrowania uwalnia od konieczności ręcznego dostosowywania położenia kamery i pozwala w pełni skupić się na spotkaniu, a nie na sterowaniu kamerą.


Dzięki prostemu podłączeniu USB Plug&Play, urządzenie jest gotowe do pracy od pierwszych minut.

Specyfikacja

ProducentYealink
Rodzina produktuUVC
Model produktuUVC84
Kamera przeznaczona doDuże pomieszczenie, Średnie pomieszczenie
Rozdzielczość kamery2160p
Regulacja ostrościautomatyczne ustawianie ostrości
Zoom3x cyfrowy, 12x optyczny
Pole widzenia kamery80 stopni
Zakres ruchu kamery+ 40° / - 90° wertykalnie, 100° horyzontalnie
Porty komunikacji1x RJ-45, 1x USB 2.0 typ B, 1x wyjście audio 3,5 mm
Typ gwarancjiProducenta
Rodzaj gwarancjiCarry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie)
Czas trwania gwarancji24 miesiące
Kolor produktuCzarny, Srebrny
P/N produktu1206610