Yealink VCH51

Moduł do przesyłania treści

  1. Home
  2. /
  3. Yealink VCH51

Yealink VCH51 Moduł do przesyłania treści

Yealink VCH51 to adapter przeznaczony do współpracy z kodekami oraz wideobarami firmy Yealink. Pozwala na przewodowe przesyłanie treści podczas wideokonferencji, a nowym urządzeniom z serii MeetingBar oraz MeetingEye, umożliwia dodatkowo pracę w trybie USB BYOD (Bring Your Own Device).

Yealink VCH51

Tryb Easy Mode w wideoterminalach MeetingEye:

Oprócz wykorzystania urządzeń jako standardowe wideoterminale SIP/H.323, zarejestrowane do serwera wideokonferencyjnego lub usługi dostawcy chmurowego, MeetingEye 400/600 mogą pracować również jako wideobary USB.
W połączeniu z modułem VCH51, urządzenia wspierają podejście BYOD i są gotowe do pracy z dowolną aplikacja wideokonferencyjną, po podłączeniu do komputera przez gniazdo USB. Kompatybilność z dowolną platformą lub aplikacją, proste i szybkie podłączenie.

Yealink VCH51

Yealink MeetingEye 400

Komunikacja między modułem VCH51, a MeetingEye 600, realizowana jest przez pojedynczy przewód sieciowy. Co ważne, tylko jeden przewód wystarcza do komunikacji oraz przesyłania treści, co maksymalnie upraszcza wdrożenie. Moduł można zatem z powodzeniem ukryć pod stołem, w floorboxie lub przyłączu stołowym.
Urządzenie jest kompatybilne z większością popularnych aplikacji do wideokomunikacji m.in. Microsoft Teams, Zoom, Google Meet, Yealink Meeting.