Yealink UVC40

Kamera wideokonferencyjna

  1. Home
  2. /
  3. Yealink UVC40 All-in-One USB...

Yealink UVC40 All-in-One USB Video Bar

Yealink UVC40 – Urządzenie wideokonferencyjne USB typu „all-in-one„, z wbudowaną kamerą, głośnikiem oraz mikrofonami. Podłączenie przez USB.

UVC40 zawiera w sobie kamerę o rozdzielczości 20 megapikseli (UHD 4K) i szerokim 133-stopniowym kącie widzenia, dzięki czemu jest w stanie dostarczać obraz w doskonałej jakości. Elektroniczna przesłona soczewki, funkcje automatycznego i inteligentnego rozpoznawania twarzy, lokalizacji źródła dźwięku, a także funkcja śledzenia mówcy, pozwalają na płynne i bezpieczne prowadzenie wideokonferencji. 8 wbudowanych mikrofonów MEMS oraz wysokiej jakości głośnik, zapewnia czysty i klarowny dźwięk, również podczas rozmów w trybie pełnego full-duplex – redukuję także echa akustycznego oraz pogłos.

Wideobar znajdzie zastosowanie nawet w bardzo małych salach konferencyjnych, gdzie kamera zainstalowana jest w niewielkiej odległości od uczestników spotkania. Ponadto, automatyczna optymalizacja jasności obrazu umożliwia pracę w pomieszczeniach o zbyt słabym lub za mocnym oświetleniu, dzięki czemu twarze uczestników pozostają doskonale widoczne.

Zestaw wyposażone w technologię sztucznej inteligencji (AI) odpowiada za funkcje automatycznego kadrowania i śledzenia aktywnego mówcy. Pierwsza z nich automatycznie dopasowuje kadr grupy zebranej w pomieszczeniu, bazując na liczbie i pozycji uczestników spotkania. Rozwinięciem funkcji jest wykonywanie zbliżeń na osobę mówiącą, bez konieczności ręcznego dostosowywania ustawień kamery.

Zestaw wideokonferencyjny Yealink UVC40

Widokonferencja

Yealink UVC40 został wyposażony w elektroniczną przesłonę prywatności, która otwiera się automatyczne, gdy rozpoczyna się połączenie wideokonferencyjne i pozostaje zamknięta, gdy nie są prowadzone żadne rozmowy. UVC40 może połączyć się z siecią poprzez wbudowany moduł Wi-Fi, dla celów zdalnego zarządzania, konfiguracji, diagnostyki oraz wykonywania aktualizacji.

Dźwięk i obraz zintegrowany w jednej obudowie nie zajmuje dużo miejsca i zdecydowanie ogranicza konieczność prowadzenia okablowania. Wystarczy jeden przewód USB oraz uchwyt ścienny, aby przygotować urządzenie do działania.

Specyfikacja

Kamera:
Rozdzielczość20MP, sensor Sony CMOS 1-calowy
Pole widzenia133°
Zoom8-krotny zoom elektroniczny
Elektryczna przesłona prywatności
Możliwość ustawienia presetów
Audio:
8 wbudowanych mikrofonów MEMS
Wbudowany głośnik Hi-Fi 5W
Technologia Yealink Noise Proof
Technologia kierunkowego kształtowania wiązki - beamforming
Full-duplex
Kasowanie echa
Technologia AI:
Automatyczne kadrowanie grupy (auto framing)
Śledzenia mówcy (speaker tracking)
Rozpoznawanie twarzy
Wymagania systemu:
Windows7, Windows8.1,Windows10, Mac OS 10.10 lub wyższy
Wsparcie dla standardowych protokołów audio/video: UAC 1.0, UVC 1.5
Złącza:
1 x USB3.0 Typu B
1 x USB2.0 Type-A
1 x mikrofonowy port RJ45
1 x 3.5mm port line-in
1 x gniazdo zasilania
1 x gniazdo Security Slot
1 x gniazdo Reset
1 x moduł Wi-Fi
Zarządzanie::Aplikacja Yealink RoomConnect
Chmura Yealink Management Cloud Service
Platforma Yealink Device Management